Знайти площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 4 см і 8 см 12 см12 см2T I32 см32 см2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гура Коля.

32 см2

Объяснение:

S (АBCD) = a*b

S = 4 * 8 = 32cм2