Знайти діаметр кола, якщо радіус дорівнює 7 см а)14мм б)0,14м в)7дмСрочьно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Диаметр всегда в два раза больше радиуса

D=7см•2=14 см

14 см=0,14м

Ответ б)0,14 м

Объяснение:

Отвечает Гулиев Зейнал.

Якщо 7см, то діаметр= 7*2=14 см

а)14мм, то діаметр= 14*2=28мм або 2см 8мм

б)0,14м,то діаметр= 0,14*2=0,28м або 28см

в)7дм,то діаметр= 7*2=14дм або 140см