Периметр паралелограма 84 см. Знайти сторони паралелограма, якщо одна з них на 12 см менша за другу.


Ответы на вопрос

Отвечает Мякошина Анастасия.

(х + х + 12) • 2 = 84;

4х + 24 = 84;

4х = 84 - 24 = 60;

х = 60 ÷ 4 = 15;

А = В = 15;

С = D = 15 + 12 = 27.

Отвечает Болонев Артем.

Ответ:

27см, 15см

Объяснение:

Р-84см, протилежні сторони рівні,

одна сторона на 12 см менша за іншу , тобто 1 сторона х см , а друга х-12 см маємо рівняння:

2х+2(х-12)=84

2х+2х-24=84

4х-24=84

4х=84+24

4х=108

х=108/4

х=27см, тоді х-12=27-12=15см