Знайдіть площу кругового сегмента, якщо радіус круга = 12 , а центральний кут, що відповідає

сегменту = 30°, 225°​

Ответы на вопрос

Отвечает Коченков Семён.

Відповідь:

12p. 7.5p  

Пояснення:

S1=144*1/12 * p=12p

S2= 144*0.625 p =7.5 p