Обчислити кількість речовини солі, що утворюється під час взаємодії кальцій оксиду масою 11,2

г із сульфатною кислотою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Субботина Ангелина.
Дано:
m (CaO) = 11,2 г

Найти:
n(CaSO4) - ?

Решение:

CaO + H2SO4 → CaSO4 + H2O
M (CaO) = 40 + 16 = 56 г/моль
n (CaO) = m/M = 11,2/56 = 0,2 моль
n (CaO) = n (CaSO4), так как соотношение 1:1.

Ответ: 0,2 моль