Висота АК гострокутного рівнобедреного трикутника АВС (АВ=ВС) = 12см ,КВ=9 см .знайти сторони

трикутника АВС пж дам 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Роман.

Ответ:

15 см  15 см, 6√5 см.

Объяснение:

Розглянемо ΔАВК - прямокутний, за теоремою Піфагора

АВ=√(АК²+ВК²)=√(144+81)=√225=15 см

АВ=ВС=15 см.

КС=15-9=6 см

За теоремою Піфагора

АС=√(АК²+СК²)=√(144+36)=√180=6√5 см.