У трикутнику A B C відомо що C = 90° AC = 6 см BC = 10 Чому дорівнює tg B


Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

tg угла В=АС/ВС=6/10=3/5.