Знайдіть площу рівнобедриного трикутника основа якого дорівнює 12см а бічна сторона 10см​


Ответы на вопрос

Отвечает Шадатов Асылжан.

Ответ:

48см²

Объяснение:

Трикутник рівнобедрений, значить: 1сторона=10см=2стороні, 3сторона=12см.

Тепер шукаєм півпериметр: (10+10+12)/2=16см

За формулою площі: S=√16(16-10)(16-10)(16-12) = 48см²

Отвечает Куджи Кристина.

Ответ:

12×10=120см²

У рівнобедреному трикутнику бічні сторони рівні а основа вже відома