Знайдіть площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 8 м і 20 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ:

за формулою про знахождення площі ромба S=(1/2)*d1*d2, маємо: S = 1/2 * 8*20 = 80 см в квадраті

Объяснение: