Більша сторона палелограма дорівнює 8 см а висоти 3см і 4 см.Обчисліть другу сторону паралелограма

А)6см Б)8см В)3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.
S=a*h= 8*3 = 24см2
Друга сторона = S/h2= 24/4 = 6см
Відповідь : А - 6 см