Радіус кола дорівнює 18 см. Знайдіть довжину дуги що відповідає. центральному куту 30градусів​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Дарья.

Объяснение

C= 2πR = 2 * 3,14 * 18 = 113см

L = 30/360 = 0.083 * 113cм = 9.379см