Для покриття стадіону площею 400 м2 привезли листове залізо у формі ромбів. Висота ромба дорівнює

100 см, а гострий кут — 30°. Скільки листів заліза потрібно, щоб покрити стадіон?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Илья.

Ответ:

200штук.

Объяснение:

AK=100см=1м

AB=2*AK=2*1=2м катет против угла 30°

S(ABCD)=AK*BC=2*1=2м²

400:2=200шт количество железных листов, необходимых для покрытия стадиона