Надо решить задачу 1. Першого дня за мобільні телефони однакової моделіВиручили 4800 грн, а

другого5400 грн. Скільки мо-більних телефонів цієї моделі продали кожного дня окре-мо, КОЛИ ВІДОМО, ЩО другого Дня їх продали на 2 більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юданов Петр.

Пошаговое объяснение:

5400-4800=600÷2=300

4800:300=16

5400÷300=18