Знайдіть площу квадрата, діагональ якого дорівнює 6дм. А якою буде площа квадрата S, якщо його

діагональ А?буду очень благодарна за помощь, ребятки;)​

Ответы на вопрос

Отвечает Клепикова Анастасия.

Ответ:

S = 18 дм, S = \frac{A^2}{2}

Объяснение:

Площу квадрата ми можемо знайти за формулою: S=a^2, де a - сторона квадрата.

Знаючи діагональ d = 6 дм ми можемо знайти сторону a:

d=a\sqrt{2} => a = \frac{d}{\sqrt{2} }.

Підставимо це значення до нашої основної формули площі:

S = a^2 = (\frac{d}{\sqrt{2}})^2=\frac{d^2}{2} =\frac{6^2}{2} =\frac{36}{2}=18 дм.

===================================

Якщо d = A, то S = \frac{d^2}{2} = \frac{A^2}{2} дм.