Знайдіть кути трикутника, якщо зовнішні кути трикутника пропорційні числам 3,2,3


Ответы на вопрос

Отвечает Платонова Майя.

Ответ:67.5 , 45

Объяснение:

нехай х коофіцієнт пропорційності, тоді 1 сторона=3 сторона=3х, друга стороно = 2х. Маємо рівняння:

2х+3х+3х=180

8х=180

х=180:8=22.5

1 сторона=3 сторона =3*22.5=67.5, друга сторона=2*22.5=45