Площа трапеції дорівнює 24см2 а її основи 5 см і 7 см знайдіть висоту трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Пипенко Дарина.

Відповідь:

4 см

Пояснення:

S=a+b/2*h

2S=(a+b)*h

h=2S/a+b= 2*24/5+7= 4см