різниця односторонніх кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих січною, дорівнює 40

градусів. Знайдіть ці кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

110

Объяснение:

x + y = 180; x = 180 - y;x - y = 40; x = 40 + y180 - y = 40 + y2y = 140; y = 70;x = 40 + y = 40 + 70 =110