Один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 7 см,а гіпотенуза 25см.Знайдіть площу трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Загулицын Иван.

Ответ:

sΔ=84cm²

Объяснение:

2йкатет=√25²-7²=√625-49=√576=24

sΔ=24×7÷2=12×7=84cm²