Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами дорівнює 20 см. Знайдіть радіуси цих кіл,

якщо вони відносяться як 2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Юля.

Ответ:

2+3=5 - частей

20:5=4см - 1 часть

2*4=8 см

3*4=12см

ответ:8см и 12см