Знайдіть площу рівностороннього трикутника зі стороною 5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Supreme Jason.

Ответ:

S = 6,25\sqrt{3} сантиметрів квадратних

Объяснение:

Площа трикутник дорівнює S = a * b * 0,5 *sin α , де a,b - сторони трикутника, α - кут між сторонами a і b. За властивістю рівностороннього трикутника усі його кути дорівнють 60° , а сторони рівні, отже

S = 5 * 5 * sin 60 * 0,5 = \frac{25 * 0,5 * \sqrt{3} }{2} = 6,25\sqrt{3} сантиметрів квадратних.