Знайдіть периметр паралелограма у якого висоти дорівнюють 4 м і 6м, а менша із сторін 8 м


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Андрей.

Ответ:

Объяснение:

a и x - стороны пар-ма

a/x=hₓ/hₐ 8/x=4/6⇒x=12

P=2(a+x)=2*(8+12)=40