одна із сторін трикутника дорівнює 12 дм а висота яка проведена до неї 2 дм. Знайти площу

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенчик Алиса.

Ответ:

18 см².

Объяснение:

S=12*2/2=18*1=18 см².