У трикутнику MKL : M= 90°, К= 30°. Знайдіть ML, якщо KL= 18 см.Помгите дай кучу баллов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Уварова Арина.

Ответ:

У трикутнику MKL кут M=90 K=30 L=60

(сума кутів трикутника дорівнює 180°)

180-90-30=60-кут L

За теоремою ML=

 \frac{1}{2}

сторони KL

Виходить ML=18×

 \frac{1}{2}

=9см

Відповідь:ML=9см