Діагональ основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 24см а бічне ребро 26 знайти: 1)

Сторону основи піраміди 2) Площу бічної поерхні піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Викторова Мария.

Відповідь:

Пояснення:

Так як в основі лежить квадрат, то його сторона дорівнює 12√2 , з теореми Піфагора.

Бічна поверхня складається з чотирьох рівнобедрених трикутників, де основа=12√2 , а бічна=26

З вершини опустимо висоту, вона є і медіаною. З прямокутного трикутника, що утворився, розраховуємо висоту = √(26^2-(6√2 )^2)=√(676-72)= √604=2√151=14√3.1

S=4×(1/2×14√3.1×12√2 )=336√6.2