УМОЛЯЮ ОЧЕНЬ НУЖНО!!!!!! Діагональ рівнобічної трапеції дорівнює 26 см, а висота 10 см. Знайдіть

площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Андрей.

Объяснение:

ВК⊥АD. СМ⊥АD.

ΔАВК=ΔDСМ.

ΔАВК. АК²=АВ²-ВК²=676-576=100. АК=10 см. DМ=10 см.

∠СВD=∠АDВ; ВС║АD, ВD - січна; ΔАВD рівнобедрений; АВ=АD=26 см.

ВС=КМ=АD-АК-DМ=26-10-10=6 см.

Площа трапеції дорівює S=0,5(ВС+АD)·ВК=0,5(6+26)·24=384 см²