У прямому трикутнику с- гіпотенуза, h- висота, проведееа до гіпотенузи , а,в-катети ас, вс-

відповідно проекції даних катетів на гіпотенузу. а= 6 см, b= 8см. встановити відповідність між невідомими елементами прямокутного трикутника (1-4) та їх числовими значеннями (А-Д): 1)h 2)c 3)a(c) 4)b(c) .... A)4,8 см Б)6,4 см В)10 см Г)14 см Д)3,6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фомин Илья.

Ответ:

1-A

2-B

3-Д

4-Б

Объяснение:

Теорема Пифагора

с=√(а²+b²)=√(6²+8²)=√(36+64)=√100=10

h=a*b/c=6*8/10=48/10=4,8

a(c)=a²/c=6²/10=3,6

b(c)=b²/c=8²/10=64/10=6,4