6. Знайдіть площу трапеції, основи яког дорівнюють 3 см 5 см, а й висота 2 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Вихрова Соня.

Ответ:

S=(ab+bc):2*h=(3+5):2=4*2=8

Объяснение:

Отвечает Ланчези Влад.

Ответ:

Удачи)

Объяснение:

S=(ab+bc):2·h

S=(3+5):2

S=4 · 2

S=8sm^{2}