3)Основа рівнобедреного трикутника на 4см менша його бічноїсторони. Знайдіть сторони

цьоготрикутника, якщо його периметр38СМ. СРОЧНО!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ужанова Камила.

Ответ:

Основа 10 см.

Бічні сторони по 14 см.

Объяснение:

у рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні

основа на 4 см менша за бічні сторони, значіть бічна сторона на 4 см більша за основу.

х це основа, х+4 це бічна сторона

складаємо рівняння

х+(х+4)+(х+4)=38

3х+8=38

3х=38-8

3х=30

х=30/3

х=10

10+(10+4)+(10+4)=38

10+14+14=38

38=38

основа 10 см

бічні сторони 14 см