Знайти площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 5√2см і 4 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.

Ответ:

10√2 см²

Объяснение:

S=1/2*d1*d2

S=1/2*5√2*4=10√2 см²