Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів утворених при перетині двох

паралельних прямих січною якщо: 1.їхня різниця дорівнює 10 градусів2.один з них в п'ять разів більше за інший3.один з них становить дві сьомих іншого4.градусні міри відносяться 4:5СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.

Ответ:

Сумма односторонних углов равна 180 градусов

Номер 1

(180-10):2=170:2=85 градусов

<1=85 градусов

<2=95 градусов

Номер 2

5Х+Х=180

6Х=180

Х=180:6

Х=30 градусов

<1=30 градусов

<2=30•5=150 градусов

Номер 3

180•2/7=360/7=51 3/7 градуса

Номер 4

4+5=9 частей

Одна часть равна

180:9=20 градусов

<1=20•4=80 градусов

<2=20•5=100 градусов

Объяснение: