Знайдіть площу паралелограма , сторони якого дорівнюють 12 см і 16 см,а кут 45° Дам 10 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабец Влад.

Дано:

a = 16 см

b = 12 см

ɑ = 45°

Найти: S

sin ɑ = h / b ⇒ h = b · sin ɑ

S = a · h = a · b · sin ɑ

S = 16 · 12 · sin 45° = 192 / √2 ≈ 135,8 см²

Ответ: S ≈ 135,8 см².