Центр кола знаходиться на відстані 9,5 см від дотичної .знайти діаметр кола.СРОЧНО.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чубрик Алеся.

Ответ:

19

Объяснение:

Дотичною до кола називають пряму, яка має одну спільну точку з колом. Цю точку називають точкою дотику. (властивість дотичної). Дотична до кола перпендикулярна до радіуса, проведеного в точку дотику.

Радиус=9,5

Радиус= 1/2 їдіаметра

9.5×2=19


Отвечает Шалаева Елизавета.

Відповідь:

19 см.

Пояснення:

Відстань від центра кола до проведенної до цьго кола дотичній дорівнює радіусу кола. Одже діаметр кола у двічі більший.

9,5 × 2 = 19 см.