Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 35 см, а його бічна сторона – 10 см. Знайдіть основу

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Комар Саша.

Ответ:

Основа трикутника дорівнює 15 сантиметрів.

Объяснение:

Нехай цей трикутник - ABC, де AB = BC = 10 см - боковые стороны; AC - основа.

P = AB + BC + AC.

35 = 10 + 10 + AC

AC = 35 - 10 - 10 = 15.

Ответ: AC = 15 см.

Отвечает Ткачук Анастасия.

Ответ:

Объяснение:10Х2=20 см две боковые

35-20=15 см основание