10.У рівнобічній трапеції МНКР до більшої основи МР проведений перпендикуляр HE, ME = 6 см, НК =

10 см. Знайдіть більшу основу йсередню лінію трапеції.а) 32 см, 22 см; б) 22 см, 16 см; B) 16 см, 32 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смыслов Илья.

Ответ:

Б) 22см 16см, так как она равнобндренная значит EP=ME+HK=10+6=16

MP=ME+EP=6+16=22