Для приготування чайної суміші змішали індійський та цейлонський чаї у відношенні 5:6, причому

індійського чаю изяли 150 г,Скільки грамів чайної суміші отримали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Судиловская Алёна.

Ответ: 330г

Объяснение: узнаем сколько грамм составляет одна часть чая: 150/5=30г

Узнаем сколько взяли цейлонского чая: 30*6=180г

Узнаем сколько получилось чайной смеси: 180+150=330г