Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 20см,його бічна сторона відноситься до основи як 2 до

1.Знайти всі сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Ханина Катя.

Объяснение:

В рівнобідренному трикутнику бічні сторони рівні. Периметр це сума усіх сторін.

2х+2х+х=20

5х=20

х=4 см- це сторона трикутника

2*4=8см- це бічні сторони.

Отвечает Есемканов Карпат.

Ответ:

Основа = 4 см

Бічна сторона = 4•2 = 8 см

Объяснение:

Хай відношення будуть іксами (х)

Основа = 1х

Бічні сторони однакові (про це говорить РІВНОБЕДРЕННИЙ) то = 2х (таких дві)

2х+2х+1х=20 см

5х=20см

х=20 : 5

х=4см

Основа = 4 см

Бічна сторона 1 = 4•2 = 8см

Бічна сторона 2 = 4•2 = 8см