точки а і в лежать по один бік від прямої на відстані 7см і 15см від неї.точки M,N,Кділять відрізок

AB на 4 рівні частини.знайдіть відстань від точки M,N,K до прямої.Дам 100 балов!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Мирослав.

Ответ:

9 см   11 см   13 см

Объяснение:

Маємо прямокутну трапецію АВСD, де АD=7 см,  ВС=15 см.  АМ=МN=NK=KB. Знайти ММ1, NN1, KK1, BC1.

NN1 - середня лінія трапеції АВСD,  NN1=(АD+ВС):2=(7+15):2=11 см.

ММ1 - середня лінія трапеції АММ1D, ММ1=(AD+NN1):2=(7+11):2=9 см.

КК1 - середня лінія трапеції NBCN1,  KK1=(NN1+BC):2=(11+15):2=13 cм.