Продовження бічних сторін CD трапеції АВСD перетинают ся в точці К. Більша основа АD трапеції

доpівнює 18 см, АК -24 си, АВ -16 см. Знайдіть меншу основу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

)))))))))))))

Объяснение:

Треугольники АКД и ВКС сходны по свойствам параллельных прямых пересекающих стороны угла

Итак ВК / АК=ВС / АД

ВК=АК-АВ=24-16=8

Отсюда ВС=ВК * АД / АК

ВС=8 * 18/24=6