Знайдіть довжину відрізка АВ, якщо А(8; -11), В(2; -3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Аблязова Мерьем.

Ответ:

AB²=(2-8)²+(-11-3)²=36+196=232

AB=√232=2√58