Відомо що трикутник ABC і PQR подібні AB =3см PQ=9см PR=18см. Чому дорівнює довжина сторони AC​


Ответы на вопрос

Отвечает Летаев Максим.

Відповідь:

АС = 6 см.

Пояснення:

Трикутники АВС та PQR - подібні.

Сторона АВ = 3 см. подібна стороні PQ = 9 см. Коефіціент подобія 3 / 9 = 1 / 3.

Сторона PR = 18 см. подібна стороні АС = 18 × 1 ÷ 3 = 6 см.