- [ ] знайдіть суміжні кути,якщо відомо,що їх градусні міри відносяться як 13:23


Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Лена.

Объяснение:

Пусть угол 1=13х градусов, угол 2=23х градусов, тогда

13х+23х=180

36х=180

х=180/36=5

угол 1=13*5=65 градусов

угол 2=23*5=115 градусов