гіпотинуза прямокутного трикутники дорівнює 20см а проекція з катетів на гіпотинуза 4см знайдіть

площу цього трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Преснова Евгения.

Ответ:

1) AC=√20×4 =√80=4√5

2) CB=√20×16 =√320=8√5

3) S ABC = 0.5 × 4√5 × 8×√5 = 80 см2

Відповідь: 80см2