Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 54 см. Бічна сторона в 4 рази більша за основу.

Знайди сторони цього трикутника Помогите пж!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хайретдинова Элиза.

Ответ:

У рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні. Нехай х - це основа. Тоді бічна сторона =4х.Мажмо рівняння

4х+4х+х=54

9х=54

Х=54/9=6 см це основа.

Тоді бічні сторони дорівнюють 6*4=24 см. Кожна по 24 см.