1.4. На якій відстані від кінців відрізка завдовжки 80 см лежить точка, яка поділяє його на дві

частини у відношенні 5:3? А) 65см, 15см; В) 50см, 30см;; Б) 15см, 65см;; Г) 50см, 80см; 15 Який Паи

Ответы на вопрос

Отвечает Рубис Настя.

Ответ:

В) 50см, 30см

Объяснение:

Відрізок завдовжки 80 см. Точка поділяє його на дві частини у відношенні 5:3. Це означає, що один відрізок відносіться до іншого як 5х:3х.

5х+3х=80

8х=80

х=10

5х=5*10=50см

3х=3*10=30см