Знайдіть найменший з кутів трикутника сторони якого=2,3,4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубцова Анастасия.

Ответ:

Найменший кут трикутника приблизно дорівнює 29°

Объяснение:

Знайдіть найменший з кутів трикутника сторони якого=2,3,4

  • У трикутнику навпроти меньшого кута лежить меньша сторона.

Теорема КОСИНУСІВ

  • Квадрат сторони трикутника дорівнює сумі квадратів двох інших його сторін без подвоєного добутку цих сторін на косинус кута між ними.

\boxed{\bf  a^{2}=b^{2} +c^{2} -2bc\cdot cos \alpha  }

Дано: a= 2, b = 3, c = 4. (a<b<c)

Знайти: α

Розв’язання

За теоремою косинусів  визначаємо кут α:

cos \alpha  =\dfrac{b^{2}+c^{2}-a^{2} }{2bc}=\dfrac{3^{2}+4^{2}-2^{2}   }{2*3*4} =\dfrac{21}{24} \approx0,875

Отже, α≈29°

Відповідь: α≈29°

#SPJ1