ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА Із вершини C рівнобедреного трикутника ABC проведено перпендикуляр CK до

площини цього трикутника, AС = BC = 13 см, AB =10 см, відстань між точками K і B дорівнює 5 √17 см. Знайдіть відстань від точки K до сторони AB

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Нехай СН - - - висота. Тоді найкоротша відстань від К до відрізка АВ це відрізок КН; відстань від точки K до площини трикутника дорівнює СК.

СН*АВ=АС*ВС;

за теоремою Піфагора АВ=25см.

Тому СН=15 * 20/25=12см.

За теоремою Піфагора СК=sqrt (КН^2-СН^2)=5см.