знайдіть площу трикутника , одна із сторін якого дорівнює 7 см, висота, що проведена до ціеї

сторони 4 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Черепков Витя.

АС = 7см, ВМ = 4 см

S=АС×ВМ÷2

S = 7×4÷2=14