основи рівнобічної трапеції дорівнюють 11 і 21 см а висота 12 см знайти бічні сторони та діагоналі

трапеції допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Анна.

Ответ:

Боковая сторона равна 13см

Диагонали равны 20см

Объяснение:

АК=МD

AK=(AD-BC)/2=(21-11)/2=5см

∆АКВ- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

АВ=√(ВК²+АК²)=√(12²+5²)=√(144+25)=

=√169=13см

АМ=ВС+АК=11+5=16см

∆АСМ- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

АС=√(АМ²+СМ²)=√(12²+16²)=√(144+256)=

=√400=20см