У рівнобічній трапеції кути при основі дорівнюють 30°,а висота - 5 см,обчислити периметр

трапеції,якщо середня лінія дорівнює 12.5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Ответ:

45 см.

Объяснение:

Дано: КМСТ - трапеція, КМ=СТ, АВ - середня лінія, АВ=12,5 см;  ∠К=∠Т=30°; МН - висота, МН=5 см.   Знайти Р(КМСТ).

МС+КТ=2*АВ=12,5*2=25 см за властивістю середньої лінії трапеці.

Розглянемо ΔКМН - прямокутний.

КМ=2*МН=2*5=10 см за властивістю катета, що лежить проти кута 30°.

Р=25+10+10=45 см.