СРОЧНО help!!! точки м і n належать відрізку АВ, довжина якого дорівнюе 50см. Знайдіть довжину

відрізна МN,якщо АM=29см,BN=30см​

Ответы на вопрос

Отвечает Мун Лолита.

Ответ:

МN = 9

Объяснение:

                                     АВ = 50 см

      А                        N         М                      В      

              АМ=29 см                BN=30см​  

АN = АВ - BN = 50 - 30 = 20 см

ВМ = АВ - АМ = 50 - 29 = 21 см

МN = АВ - (АN + ВМ)= 50 - (20 + 21) = 50 - 41 = 9 см